Başa
Eroğlu Muhasebe Denetim Vergi ve Danışmanlık Hizmetleri

Hakkımızda

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Namık Eroğlu tarafından 1984 yılında Yozgat Boğazlıyan’da başlayan Muhasebe Bürosu faaliyetimiz yine Namık Eroğlu öncülüğünde 1993 yılında Antalya’ya taşınmıştır.

Antalya’da büyüyerek devam eden mesleki faaliyetlerimiz beraberinde yetişmiş ve profesyonel insan gücüne ve emeğine de ihtiyaç duymaya başlamış ve 1995 yılında ekibimize Mevlüt Han katılmıştır. Kendisi 1999 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı alarak Namık Eroğlu ile birlikte Ofisimizin büyümesinde emeğini esirgememiştir.

Büyümesini sürdüren ofisimize 2005 yılında Ahmet Eroğlu katılmıştır. Kendisi Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup büromuzda stajyerlik faaliyetini tamamlayarak 2008 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı almaya hak kazanmıştır.

1984 yılında Namık Eroğlu’ nun çabalarıyla başlayan mesleki faaliyetlerimiz bugün 3 meslek mensubu ve işinde uzman 10 personelinde çalıştığı gurur verici bir tablo ile devam etmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gerekli tüm desteğini vermeyi sürdürmektedir.

Mali Müşavir Namık Eroğlu Mali Müşavir Ahmet Eroğlu

Ofisimizden Fotoğraflar